PURIFOG – ČIŠTĚNÍ, HYGIENA A SANITACE PROSTOR, AKTIVNÍ OCHRANA
UR FOG
se do povědomí zákazníků zapsal jako aktivní ochránce majetku před krádeží. 

Nyní uvádíme na trh novou řadu výrobku PURIFOG, který dbá o vaše zdraví a hygienu životního prostředí. Je vhodný pro důkladné čištění – sanitace prostor, hygienu a ochranu jakéhokoliv pracovního či domácího prostředí.

Řada PUMP PRO PLUS PURIFOG je vhodná pro důkladné čištění a sanitace prostor. Zvýšení hygieny a ochranu jakéhokoliv pracovního či domácího prostředí. Odhadovaná účinnost je díky aktivním částicím více než 1700 krát vyšší než běžný sprejový systém. Speciálně upravená náplň se po aktivaci vygeneruje do prostoru v podobě miniaturních kapek v řádu mikronů parfémovaného aerosolu, které na sebe váží veškeré další částice ve vzduchu (prach, pyly, nežádoucí pachy a podobně), překážkou nejsou ani trhliny, úhly a povrchy (i vertikální) a stáhnou je s sebou jednoduše dolů na podlahu, kde pak stačí provést pravidelný běžný úklid. Díky tomu dochází k působivému hygienickému účinku. Složení aerosolu aktivní náplně je zdravotně nezávadné a není životu nebezpečné. Bylo podrobně testováno a ověřeno chemickou laboratoří na univerzitě v Turíně. Netoxická mlha je vyrobena na bázi alkoholu, vody, dipropylenglykolu a kvartérních amoniových solí.
Dvojí použití systému kombinuje generátor mlhy (za použítí náplně s tekutinou obsahující glykol) zabraňující vniknutí do chráněného objektu, a zároveň slouží jako velmi výkonný čisticí nástroj s hygienickým účinkem. Lze jej aktivovat vzdáleně, například v noci, kdy je váš objekt uzavřený. Po použití procedury jsou prostory připraveny pro běžné otevření provozovny. Nevyžaduje zásah specializovaných operátorů a zaručuje velmi vysokou účinnost při dodržení nízkých provozních nákladů. PURIGOF je patentovaný společností URFOG.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.